Folkert Abma
Eilander & natuurkenner
“Op Schiermonnikoog gebeurt er zoveel interessants in de natuur en het is mijn passie om dat aan andere mensen te laten zien. ”
Met strandvondsten, schelpen, touw en hout maak je een decoratieve hanger die het verhaal van de zee vertelt.
We starten met je eigen gejut materiaal of een optionele set schelpen uit onze collectie en bouwen stap voor stap je hanger op: kiezen, ordenen, knopen en vastzetten met koord en draad, totdat er een mooie compositie ontstaat die straks zacht mee kan bewegen in de wind. Tussendoor krijg je korte, concrete uitleg over wat je gebruikt en wat het je vertelt over de zee en het eiland.
Je werkt op een rustige plek aan de rand van het strand, met begeleiding die je helpt om keuzes te maken. Het tempo is bewust laag, zodat je echt even uit je hoofd en in je handen komt.
De workshop duurt drie uur en is voor volwassenen, eventueel kunnen ook kinderen vanaf 12 jaar mee doen. Je krijgt touwtjes en ijzerdraag en je kunt gebruik maken van het nodige gereedschap en lijm. Je gaat naar huis met een unieke strandhanger die je nog lang herinnert aan Schiermonnikoog.
• Prijs: € 14,50 per persoon
• Duur: 3 uur
• Locatie: Zeevonk, Badweg 143
“Op Schiermonnikoog gebeurt er zoveel interessants in de natuur en het is mijn passie om dat aan andere mensen te laten zien. ”
We noticed your device is in a different language. Please select your prefered language.
VVV Schiermonnikoog is ook beschikbaar als App, deze is te downloaden voor iOS en voor Android. Klik op 1 van de ondertaande links om de App van VVV Schiermonnikoog te downloaden.