
Marja Been
over de Wandelmaand
“Marja wandelt graag over haar eiland. Na een oproepje in de Dorpsbode heeft ze zich aangemeld voor de organisatie van de Wandelmaand.”
Blijf langer op Schiermonnikoog in november en ontvang wandelvoordeel. Kortingen vanaf 3 of 5 nachten, afhankelijk van je accommodatie.
Tijdens de Wandelmaand november is er elke dag iets te beleven op Schiermonnikoog. Daarom is er een extra aantrekkelijk aanbod voor wie langer blijft: het Blijf Langer Wandelvoordeel.
Bij deelnemende vakantiehuizen en appartementen ontvang je korting bij een verblijf van 5 nachten of meer. Door vaste wisseldagen komt dat vaak neer op een week.
Bij aangesloten hotels en pensions geldt het voordeel vaak al vanaf 3 nachten.
Zo heb je alle tijd om het eiland écht te beleven – in alle rust, met ruimte om te wandelen, te ontdekken en te proeven.
Bekijk het actuele aanbod en boek je extra voordelige verblijf via VVV Schiermonnikoog
Of u nu de stilte zoekt van een lege strandvlakte, of juist meerdere wandelroutes en excursies wilt combineren: dit voordeel is er voor u.
✔ Voor wandelaars die meer dagen willen zwerven over het eiland
✔ Voor natuurliefhebbers die het ritme van Schiermonnikoog willen volgen
✔ Voor stellen, solo-reizigers of vriendengroepen die samen op adem willen komen
Alleen geldig in november 2025
Boek via VVV Schiermonnikoog en geniet van voordelig langer verblijven
Extra tip: bekijk het Wandelmaand-programma en stel je ideale najaarsweek samen!
*Let bij het boeken op onderstaand November Wandelmaand label
*Let bij het boeken op onderstaand November Wandelmaand label
Bekijk ook het Wandelarrangement.
“Marja wandelt graag over haar eiland. Na een oproepje in de Dorpsbode heeft ze zich aangemeld voor de organisatie van de Wandelmaand.”
We noticed your device is in a different language. Please select your prefered language.
VVV Schiermonnikoog is ook beschikbaar als App, deze is te downloaden voor iOS en voor Android. Klik op 1 van de ondertaande links om de App van VVV Schiermonnikoog te downloaden.