
Tussen kunst en kust – Bescherm de ruimte
Tijdens Wandelmaand november staat Schiermonnikoog niet alleen in het teken van wandelen, maar ook van kunst en bezinning. De expositie Tussen kunst en kust – Bescherm de ruimte nodigt bezoekers uit om stil te staan bij de vraag: hoe beschermen we onze fysieke en mentale ruimte? Kunstenaars van het collectief 6kmperuur10mdiep tonen hun werk in de Got Tjark en werken samen aan een groot scherm dat symbool staat voor die behoefte aan bescherming.
Het thema: Beschermen van ruimte
We leven in een tijd waarin fysieke én mentale ruimte steeds meer onder druk staat. De kunstenaars geven hier hun eigen vorm aan en nodigen u uit mee te denken. Wat zou ú willen beschermen? Bezoekers worden zo onderdeel van het gesprek, waarbij kunst, natuur en samenleving met elkaar verbonden worden.
De kunstenaars
Deze zes kunstenaars geven invulling aan het thema met hun unieke stijl en materiaalgebruik:
Praktische informatie
📍 Locatie: Got Tjark, Schiermonnikoog
📅 Data: 1 t/m 21 november
🕙 Openingstijden: dagelijks 10.30 – 17.00 uur, op zondag na de dienst
Tip: combineer uw bezoek aan de expositie met een inspirerende Bezinningswandeling of een wandeling in stilte over Schiermonnikoog.