Top plek, schoon, jacuzzi, ruim, aparte slaapkamers met eigen badkamer en mooi ingericht.
Als schrijver en reisblogger is het mijn passie om verhalen en tips te delen over de meest fijne bestemmingen Bekijk het volledige verhaal
Overnachten in een accommodatie vol historie en fantasie.
Het appartementencomplex annex groepsaccommodatie It Aude kolonyhûs ligt op één van de mooiste plekken op Schiermonnikoog.
Aan de Badweg tussen het dorp en het strand en tegenover het natuurgebied “De Kapenglop”. It Aude Kolonyhûs is het gehele jaar geopend. Het in een prachtige stijl verbouwde voormalige kinderkoloniehuis St-Egbert heeft in totaal 12 accommodaties van 2 tot 14 personen en 1 vakantiehuis voor 8 personen in de tuin.
Iedere accommodatie is apart, maar ook in combinatie met andere accommodaties te huur.
In alle accommodaties staan kwaliteit, comfort en privacy voorop. In een aantal accommodaties heeft iedere slaapkamer eigen toilet en douche.
It Aude Kolonyhûs is uitermate geschikt voor bijvoorbeeld (familie)reünies, werkweken, vriendenuitjes, workshops, coaching, trouwerijen (bijv. in combinatie met de naast gelegen RK-kerk).
Op basis van 17 beoordelingen.
Top plek, schoon, jacuzzi, ruim, aparte slaapkamers met eigen badkamer en mooi ingericht.
Mooi historisch pand, naast een kapel waar de voormalige monniken uit Sion huisvesten. Het appartement is gunstig gelegen en kijkt uit op de duinen. Het is gezellig ingericht en biedt voldoende opbergruimte. Het is er schoon.
nvt
Appartement was netjes en leuk ingericht. Er kon echt in gewoond worden. We voelden ons er thuis.
Prima ligging tussen strand en dorp.
Leuke studio dichtbij het strand, ook leuk dat het een historisch pand is.
Heel knus appartement, niet zo’n standaard inrichting en daar houd ik van. Ook qua locatie, zo tussen het dorp en het strand in was prettig. Bovendien was mijn hond welkom, dat zegt voor mij alles over gastvrijheid. Mijn complimenten, ik kom graag nog eens terug!
Robuuste inrichting, heerlijke sfeer met mooi uitzicht op de Badweg
Hinweis: Im Menü ließ sich die 10 nicht erkennbar ansteuern, daher "safety first "nur " die 9 vergeben! Ändern Sie doch mal das Menüfenster. Unsere Bewertung leitet sich aus der hohen Qualität des Kolonyhus und der Freundlichkeit Herrn Talsmas ab.
Goed
.
Die Gastgeber wirken sehr nett und das Haus ist etwas besonderes. Die Wohnung wirkte leider etwas ungepflegt und ist sehr einfach ausgestattet. Daher nichts für einen längeren Aufenthalt, aber in Ordnung für einen Kurztrip.
Sehr nettes Personal, tolle Unterkunft mit bester Lage. Sehr geschmackvoll eingerichtet. Sehr bequemes Bett.
ik voelde me helemaal thuis; prachtige inrichting(vloer,kasten,tafel,bedden) ; fijne plek voor alleengaande (veilig, vriendelijke mensen, dichtbij) schitterend eiland
Ik vergelijk met meerdere verblijven op Schier in verschillende accomodaties
Er is goed nagedacht over de stijl en die is consequent doorgevoerd. Grootste manco is echter dat de deur van de badkamer tegen het bed draait. Het aanrecht is heel krap. Met maar 1 buitengevel, bovendien onder een overstek, is het er nogal donker
Een plek om naar terug te komen. Als de bus aankomt wordt je prettig verwelkomt en als je in het appartement komt, voel je je gelijk thuis.
Als schrijver en reisblogger is het mijn passie om verhalen en tips te delen over de meest fijne bestemmingen Bekijk het volledige verhaal